DOPRAVA ZDARMA při platbě předem (kartou či převodem).

Knihovna Bersse s 5 policemi - 40x30x180 cm | masivní regenerované dřevo

Kód: 320629
Doprava zdarma
4 809 Kč
Skladem, dodání do 3-7 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vneste do svého domova či kanceláře dotek industriálního stylu s touto dřevěnou knihovnou s 5 policemi. Nabízí ideální řešení k ukládání a vystavení vaší sbírky knih, časopisů, dokumentů nebo dekorativních předmětů, jako jsou zarámované fotografie a sběratelské předměty. 

Knihovna s odolným ocelovým rámem s práškovým nástřikem na první pohled zaujme svým industriálním vzhledem. Retro police na knihy jsou zhotovené z masivního regenerovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy obsahovat celou řadu různých typů dřeva, jako je borovice, teak, buk, dub, mangovník, akácie atd. Regenerované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných druhů dřeva. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Každá fáze výrobního procesu je prováděná s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Zručná řemeslná práce a atraktivní kresba dřeva dává každému kusu nábytku jeho jedinečný a od všech ostatních lehce odlišný charakter. 

Důležité upozornění: Barvy a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každá knihovna zcela jedinečná. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál: masivní recyklované dřevo s vícebarevnou povrchovou úpravou, práškově lakovaná ocel
  • Rozměry: 40x30x180 cm (Š x H x V)
  • VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství

     

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Hmotnost: 16 kg