DOPRAVA ZDARMA při platbě předem (kartou či převodem).

Konferenční stolek - masivní recyklované dřevo | 38x45 cm

Kód: 247657
Doprava zdarma
3 609 Kč
Skladem, dodání do 3-7 dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento působivý konferenční stolek vyzařuje nevyumělkovaný šarm, a stane se tak ve vašem obývacím pokoji či ložnici poutavým doplňkem. Můžete ho rovněž použít jako odkládací stolek nebo stolek k pohovce. 

Stolek je zhotoven z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy obsahovat celou řadu různých typů dřeva, jako je sheesham (rosewood), borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Překrásná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Konferenční stolek je celý ručně vyrobený a každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Nádherná železná stolní deska s práškovým nástřikem se snadno čistí a železný kruh ve spodní části stolku zastává jak zesilovací, tak dekorativní funkci. 

Důležité upozornění: Barva se liší kus od kusu, což činí každý konferenční stolek jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál: masivní recyklované dřevo a železo s práškovým nástřikem
  • Rozměry: 38x45 cm (průměr x V)
  • Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný
  • Se stolní deskou ze železa s práškovým nástřikem a železným kruhem vespod

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční a příruční stolky
Hmotnost: 10 kg