DOPRAVA ZDARMA při platbě předem (kartou či převodem).

Vrácení a reklamace

Vrácení zboží:

Výrobek zakoupený přes náš internetový obchod neodpovídá vašim představám? Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí.

Jak postupovat:
Zašlete email na info@perfektnidomov.cz s požadavkem na vrácení produktu. Do emailu prosím přidejte i termín vyzvednutí (pracovní den) na vaší adrese a to s rezervou čtyř pracovních dní nutných pro objednání svozu. Svoz je realizován dopravcem GLS, který přiveze přepravní štítek a je zdarma. Zboží je nutné zabalit zpět do krabice (nemusí být originální, ale musí být stejný počet krabic jako byl přijat) a důkladně zalepit.

Více informací o tom, jak funguje zpětný svoz zdarma najdete zde.

Přišlo zboží poškozené?
Připojte prosím k emailu fotografie, které zobrazují stav přijatého produktu. U poškozených položek můžeme nabídnout finanční kompenzaci pro menší vady, náhradní díly či vrácení zboží naším svozem.

Nechcete využít našeho zpětného svozu?
Vždy můžete produkt vrátit na vlastní náklady dopravcem na naší adresu:

PerfektniDomov.cz
5.května 42
Praha 4, 140 00

Kdy je vrácená platba?
Platba je vrácena do 14 dní od obdržení zboží zpět k nám do skladu. Pokud jste platili dobírkou, tak prosíme o zaslání čísla účtu.

V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje.

-----------------------

Reklamace zboží:

V případě, že chcete zboží reklamovat, tak nás prosím kontaktujte na emailové adrese reklamace@perfektnidomov.cz a popište nám závadu (včetně fotodokumentace). Většina reklamací lze řešit výměnou / zasláním náhradních dílů a není třeba k nám zasílat zboží.

V případě nutnosti zaslání zboží využijte adresu:

PerfektníDomov.cz
5.května 42
Praha 4, 140 00

-----------------------

Máte otázky? Kontaktujte nás na email reklamace@perfektnidomov.cz či tel. +420 775 608 860 (Po-Pá: 9-16 hod.)