DOPRAVA ZDARMA při platbě předem (kartou či převodem).

Sušička potravin s 6 stohovatelnými zásobníky

Kód: 50300
Doprava zdarma
1 409 Kč
Skladem, dodání do 3-7 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sušička potravin s 6 průsvitnými zásobníky bude skvělým doplňkem vaší kuchyně. Díky této sušičce potravin vysušíte širokou škálu čerstvých potravin, jako je ovoce, zelenina, houby a bylinky a vyrobit tak zdravé svačiny pro vaši rodinu. 

Jelikož se přírodní chutě a cukry vysušením koncentrují, budou mít vaše vysušené potraviny sladší a silnější chuť než čerstvé potraviny. Sušení zachovává důležité živiny, které by se vařením zničily. Jelikož není třeba přidávat cukr nebo jiné přísady, tyto sušené potraviny budou chutnými a zdravými svačinkami pro vaši rodinu. Kromě toho mají dehydratované potraviny delší dobu trvanlivosti a zaberou mnohem méně místa.  

Tato sušička má průhledné víko, abyste mohli kontrolovat postup sušení. Tato sušička je velmi výkonná a tím zkracuje dobu sušení. Lahodné potraviny získáte za pár hodin nikoliv dnů. Na rozdíl od tradičních metod sušení s rotujícími zásobníky, tato sušička využívá ventilátoru, který vytváří radiální proudění vzduchu, takže všechny potraviny na zásobnících jsou vysušeny rovnoměrně bez mísení jejich vůní. Tato sušička je rovněž vybavena regulátorem teploty, jelikož je pro různé potraviny potřebná různá teplota sušení. Tuto výkonnou sušičku je snadné používat: umyjte potraviny, vložte na tácy sušičky, nastavte vhodnou teplotu a požadovanou dobu sušení a zapněte přístroj. Během několika hodin budou vaše potraviny vysušeny a připraveny k jídlu nebo ke skladování. 

Nyní můžete ušetřit peníze tím, že si budete vyrábět své vlastní sušené maso, ovoce, zeleninu a další pochoutky doma.

  • Napájení: 220-240 V, 50 Hz, 250 W
  • Rozměry: 24,5 x 25,5 cm (⌀ x V)
  • On/off vypínač
  • S 6 průhlednými zásobníky
  • Maximální nosnost jednoho zásobníku: 1 kg
  • Teplota je nastavitelná od 35°C do 70°C

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské spotřebiče
Hmotnost: 1 kg