DOPRAVA ZDARMA při platbě předem (kartou či převodem).

Cola lavice z masivního recyklovaného dřeva | 100x30x50 cm

Kód: 243457
Doprava zdarma
4 359 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato lavice ve starožitném stylu bude jedinečným přírůstkem do vaší domácnosti. Díky konstrukci z masivního dřeva je stabilní, robustní a vhodná pro každodenní použití. Svým pestrobarevným dekorativním vzorem tato lavice okamžitě rozzáří váš interiér. 

Tato lavička ve stylu vintage je vyrobena z recyklovaného masivního dřeva, což znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a lehce se odlišuje od ostatních. Nábytek vyrobený z použitého dřeva má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je sheesham, teak, mangovník a akácie. Recyklované dřevo je masivní, solidní, trvanlivé a krásné. Známky opotřebení a odhalená struktura dřeva dodávají každému kusu jeho vlastní historii a jedinečný vzhled. 

Lavice je vyrobená ručně a řemeslné zpracování jí dodává velkolepý retro styl. Každý krok procesu výroby se provádí s největší péčí, ať už jde o rekombinaci, leštění, malování nebo voskování. 

Důležité upozornění: Barva se může lišit kus od kusu, díky čemuž je každá z našich lavic jedinečná. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Barva: vícebarevná
  • Materiál: masivní recyklované dřevo
  • Rozměry: 100 x 30 x 50 cm (D x Š x V)
  • Leštěný, natřený a navoskovaný

Doplňkové parametry

Kategorie: Lavice a stoličky
Hmotnost: 25 kg
Položka byla vyprodána…