DOPRAVA ZDARMA při platbě předem (kartou či převodem).

Stojan na 16 ks lahví vína - 4 regály | masivní dřevo

Kód: 244491
Doprava zdarma
3 109 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada stojanu na víno se 4 dřevěnými regály na víno se skvěle hodí pro milovníky vína. Díky svému venkovskému designu ozvláštní váš interiér. Každý regál pojme až 4 lahve. 

Tato sada stojanu na víno je zhotovená z masivního recyklovaného dřeva, které svým vzhledem připomíná různé typy dřeva, jako mahagon, teak, mangové dřevo, akátové dřevo atd. Každý regál je trochu odlišný, a tudíž unikátní. Známky užívaní dodávají každému kusu jedinečný vzhled a podtrhují jeho báječný vintage design. Jelikož jsou stojany zhotoveny z recyklovaného dřeva, mohou vykazovat drobné vady, které ale jen odrážejí jejich bohatou historii a autentičnost. Použité dřevo pochází z přirozeně padlých stromů, starých lodí, dřevěných domů apod. 

Sada stojanu na víno má jednoduchý, nadčasový design. Disponuje zabudovanými úchyty, díky kterým se jednotlivé stojany snadno přenášejí. Stojany se dají použít samostatně, nebo je můžete naskládat na sebe tak, abyste získali poličku o více patrech. Sada byla vyrobena s největší možnou péčí. 

Balení obsahuje 1 stojan na víno se 4 regály. Důležité upozornění: Barva se liší kus od kusu, díky čemuž je každý z našich věšáků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál: masivní recyklované dřevo
  • Rozměry (každý regál): 46 x 30 x 15 cm (Š x H x V)
  • Ruční výroba
  • Balení obsahuje stojan na víno se 4 regály (každý pojme 4 lahve)

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na víno
Hmotnost: 12 kg
Položka byla vyprodána…